Sav Hukuk Danışmanlık

HAKKIMIZDA

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK; Av. Volkan UÇAR, Av. Ayhan ZOR, Av. Serdar ŞAHİN tarafından 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Çorum, Afyon vs. birçok ilimizde bağlantılı olduğu hukuk büroları kanalı ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana özel hukuk ve kamu hukuku alanında deneyimli avukatlarıyla kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, dinamik ve yetkin kadrosuyla geniş bir çerçevede hukuki danışmanlık ve hizmet vermektedir. Bu doğrultuda departmanlara ayrılarak organize olan SAV Hukuk & Danışmanlık, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir kadroya sahip olduğu gibi ihtiyaç halinde akademisyen, sosyal güvenlik uzmanı, banka ve finans uzmanı, gümrük ve ticaret uzmanı, yeminli tercüman ve yeminli mali müşavir ve sigorta eksperlerinden de
destek almaktadır.

Çalışmalarını titizlikle yürüten SAV Hukuk & Danışmanlık, faaliyetlerinde disiplin, profesyonellik ve zamanlama kriterlerinden ödün vermeden müvekkillerine hukuki hizmet sunmak adına hukuki gelişmeleri ve değişen mevzuatı yakından takip etmekte, mesleki etik ve toplumsal değerler dahilinde, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin ihtiyaçlarına özgü hizmetler vermektedir

HİZMET POLİTİKAMIZ

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, vizyon sahibi kurumsal bir hukuk bürosu olarak; objektiflik, dürüstlük, ulaşılabilirlik, etkinlik ve verimliliği temel hizmet ilkeleri olarak benimsemiştir. Hukuk kuralları ve etik değerler dışına çıkmadan müvekkillerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, sürekli gelişmeyi ve müvekkil memnuniyetini de bu şekilde sağlamayı ilke edinmiştir.

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için ilgili sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek her bir müvekkilinin menfaatine uygun çeşitli çözüm önerileri sunar ve düzenli raporlama hizmeti ile de dinamik ve sonuç odaklı hukuki faaliyet göstermeyi ilke edinmiştir.

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, iletişimin ve karşılıklı etkileşimin gücüne inanır. Müvekkilleri ile sürekli temas
halinde kalarak sadece var olan sorunlara çözüm üretmekle yetinmeyip öngörülü bir bakış açısıyla sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Bilgiye, tecrübeye, takım çalışmasına önem verir. Sorunların çözümünde ortak fikre inanır. Müvekkillerinin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK ; ailesinde yer alan tüm dostlarını, uzun yol arkadaşları olarak kabul eder.

HEDEFLERİMİZ

UZMANLIĞA DAYALI HİZMETLER SUNMAK

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK , güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte profesyonel kural ve etik değerlere bağlı kalarak her alanda uluslararası standartlara uygun hizmet vermek ve müvekkillerine en uygun hukuki çözümü en kaliteli biçimde sunmayı nihai hedef olarak tayin etmiştir.

PRATİK ÇÖZÜMLER SAĞLAMAK

SAV HUKUK & DANIŞMANLIK, müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve bilimin tüm imkanlarından
faydalanarak hedeflere yönelik kapsamlı stratejiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda müvekkillerin
hukuki ihtilaflarının en etkin ve kısa sürede sonuca ulaşması adına gerektiğinde uzlaşma ve arabuluculuk yollarının da kullanılarak çözüme ulaşılması hedeflemektedir.

DEĞİŞİM VE GELİŞİME AÇIK OLMAK

Hizmette kalite sürekliliğinin sağlanması için hukuki ve finansal gelişmeler yakından takip edilmekte ve müvekkiller faaliyet alanlarıyla ilgili mevzuat değişiklikleri hakkında bilgilendirilerek, hukuki ihtilaflar doğrultusunda etkin ve güncel çözüm yolları bulmak hedeflenmektedir.